Dermomedica

Neck and Decollete Nanocellulose Mask

Dodaj do listy życzeń
Przeciwstarzeniowa maska w płacie na szyję i dekolt
Koenzym Q10
Prowitamina B5
Kwas hialuronowy
i

Produkt do użytku profesjonalnego.
Skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta w celu poznania oferty.

Nanocelulozowa maska przeciwstarzeniowa, rekomendowana dla skóry z zaznaczonymi oznakami starzenia jak zmarszczki i utrata jędrności skóry. Maska w formie płatu wykonanego z innowacyjnej nanocelulozy biokompatybilnej ze skórą, rekomendowana po inwazyjnych zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Maska oprócz właściwości kojących silnie stymuluje skórę poprawiając jej jędrność i nawilżenie.
Nanoceluloza jest rodzajem biocelulozy, ale charakteryzuje się cieńszymi, przez co bardziej elastycznymi włóknami. Bioceluloza zbudowana jest z włókien o średnicy 100 nm, w nanocelulozie średnica włókien to od 2-100 nm. Maska jest przez to bardziej wytrzymała i wykazuje lepsze właściwości uwalniania składników aktywnych do skóry.

Water (Aqua), Butylene Glycol, Saccharide Isomerate, Panthenol, Xanthan Gum, Sericin, Antaracticine®(Pseudoalteromonas Ferment Extract), SYN®-COLL(Palmitoyl Tripeptide-5), SNAP-8 (Acetyl Octapeptide-3), Vitasource™(Baicalin), Dipotassium Glycyrrhizinate, Sodium Hyaluronate, Ubiquinone, Methylisothiazolinone, Iodopropynyl Butylcarbamate.