ŚWIADOME PODEJŚCIE DO PIELĘGNACJI SKÓRY!

To fundamentalne założenie towarzyszyło każdemu etapowi tworzenia specjalistycznej marki przeciwstarzeniowej: Dermomedica Cosmeceuticals

 

Receptury preparatów zostały opracowane tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka oferuje zaawansowane formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków. Kosmeceutyki komunikują stężenia głównych substancji aktywnych, dlatego są tak chętnie wybierane przez wymagających kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz ich pacjentów.

W naszych preparatach stawiamy przede wszystkim na wysokie stężenia substancji aktywnych i świadome połączenia substancji czynnych.

 

Polska marka Dermomedica Cosmeceuticals została stworzona przy współpracy z amerykańskimi chemikami i produkowana jest w trzech niezależnych laboratoriach zlokalizowanych w USA.

HISTORIA TWOJEJ SKÓRY MA DLA NAS ZNACZENIE

Kreatorem merytorycznym marki jest specjalista chemii kosmetycznej: mgr. kosmetolog Paulina Śmiech-Mełgałw.

 

Paulina Śmiech- Mełgałw

Dyplomowany magister kosmetologii, absolwentka studiów podyplomowych “Stosowanie, wytwarzanie i ocena produktów kosmetycznych”, wykładowca, mówca i prelegent wielu konferencji i sympozjów w zakresie chemii kosmetycznej, kosmetykologii i kosmetologii.

Związana z branżą beauty od ponad 10 lat. Product Manager amerykańskiej, profesjonalnej marki Dermaquest w Polsce, kreator merytoryczny marki Dermomedica Cosmeceuticals. Pasjonatka chemii kosmetycznej i uznany beauty-coach biznesu kosmetycznego.

Dermomedica Cosmeceuticals to specjalistyczna marka, która powstała z myślą o wspomaganiu terapii dermatologicznych. Zaawansowane receptury preparatów zostały opracowane tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. W ofercie marki znajdują się również produkty, które znacząco wpływają na pozytywny przebieg kuracji przeciwtrądzikowych.

Paulina Śmiech-Mełgałw to kreator merytoryczny marki Dermomedica Cosmeceuticals. Jest dyplomowaną magister kosmetologii, absolwentką studiów podyplomowych “Stosowanie, wytwarzanie i ocena produktów kosmetycznych”, wykładowcą, mówcą i prelegentką wielu konferencji i sympozjów w zakresie chemii kosmetycznej, kosmetykologii i kosmetologii.

Związana z branżą beauty od ponad 10 lat. Product Manager amerykańskiej, profesjonalnej marki Dermaquest w Polsce. Pasjonatka chemii kosmetycznej i uznany beauty-coach biznesu kosmetycznego.

Dermomedica Cosmeceuticals oferuje innowacyjne formuły produktów, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków. Na każdym kosmeceutyku znajdują się stężenia głównych substancji aktywnych, które są kluczowym elementem wpływającym na ich terapeutyczne działanie.

Formuły produktów Dermomedica Cosmeceuticals opracowywane są w Polsce, natomiast produkcja odbywa się w najlepszych laboratoriach chemicznych w Stanach Zjednoczonych. Kosmetyki marki Dermomedica nie są̨ testowane na zwierzętach i nie zawierają̨ parabenów.

Search engine powered by ElasticSuite