Centrum Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 | +48 22 100 99 55.
Ulubione 0

Dodano produkt!

`

Świetne uzupełnienie

Artykuły kupowane przez innych

O nas

Piękno Twojej skóry zaczyna się dziś

Pielęgnacja
dopasowana
do Ciebie

DermoCity to unikalna przestrzeń w której zaopiekujemy się Twoją skórą. Naszą misją jest pomoc w dopasowaniu i tworzeniu długoletniej strategii pielęgnacyjnej Twojej skóry.

Wieloletnie doświadczenia w rekomendowaniu i przeprowadzaniu spersonalizowanych kuracji pielęgnacyjnych są naszą obietnicą i gwarancją Twojego zadowolenia. W DermoCity możesz czuć się w pełni swobodnie i u siebie – zaopiekujemy się Twoją skórą najlepiej, jak tylko potrafimy. Jesteś dla nas ważna.

Wiemy i rozumiemy, że każda skóra ma swoją niepowtarzalna historię i specyficzne potrzeby. Dlatego nasz zespół doświadczonych kosmetologów, biotechnologów i szkoleniowców dokonał wyboru kosmeceutyków o najwyższym potencjale terapeutycznym dopasowanych do zróżnicowanych problemów skórnych.

Jesteśmy tutaj po to, aby dostarczyć Tobie realne rezultaty pielęgnacyjne i zbudować wspólnie nową historię Twojej osobistej, wyjątkowej pielęgnacji. Niezależnie od poprzednich doświadczeń pielęgnacyjnych – zaufaj nam.

Historia Twojej skóry ma dla Nas znaczenie

Pokochaj Twoją skórę na nowo

DermoCity to nasz przemyślany i sprawdzony wybór profesjonalnych kosmeceutyków z najwyższymi i bezpiecznymi stężeniami substancji aktywnych. To tutaj, z dala od zgiełku i chaosu informacyjnego spotykają się: najnowsze technologie, profesjonalna wiedza i lata doświadczeń w profesjonalnej pielęgnacji.

Nigdy wcześniej pielęgnacja nie była tak przyjemna i kompleksowa! Gwarantujemy, że pokochasz swoją skórę na nowo – przemyślany proces pielęgnacji plus konsekwentne działanie to gwarancja dobrostanu Twojej skóry na długi czas.