Centrum Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 | +48 22 100 99 55.
Ulubione 0

Dodano produkt!

`

Świetne uzupełnienie

Artykuły kupowane przez innych

Nutraceutyki – zadbaj o siebie od wewnątrz

01 lip 2024 | autor: Marika Mackowiak

Współczesny styl życia często stawia przed nami wyzwania związane z utrzymaniem zdrowej diety i odpowiedniej kondycji fizycznej. W zgiełku codziennych obowiązków, nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Coraz więcej osób prowadzi intensywny tryb życia, jest narażonych na stres, krótki lub mało jakościowy sen, a żywność jest uboga w składniki odżywcze nawet o 80-90% w stosunku do lat 90-tych. Nie da się osiągnąć długoterminowych efektów estetycznych bez wsparcia organizmu niezbędnymi aminokwasami, witaminami i składnikami mineralnymi.

Dlatego coraz więcej osób zwraca uwagę na nutraceutyki. Czym dokładnie są te niezwykłe produkty, jakie korzyści niosą dla zdrowia, a także jak skutecznie można je wprowadzić do codziennej diety – o tym wszystkim dowiesz się właśnie w tym artykule!

Przekonaj się, jak prostym krokiem może być poprawa Twojego samopoczucia i zdrowia dzięki produktom marki Hush & Hush .

CZYM SĄ NUTRACEUTYKI?

Nutraceutyki to substancje czynne biologicznie o korzystnym wpływie na organizm, mogą pochodzić z produktów pochodzenia roślinnego, zwierzęcego czy mikrobiologicznego.
Pojęcie nutraceutyk jest połączeniem dwóch wyrazów z języka angielskiego: „nutrition” oraz „farmaceutical”, dlatego tego typu produkty są jednocześnie bogate w wartości odżywcze i posiadają cechy produktów farmaceutycznych. Wszystkie nutraceutyki są pochodzenia naturalnego, a ich prozdrowotny wpływ został udokumentowany. Dlatego znajdują one zastosowanie nie tylko w diecie osób niedożywionych i cierpiących na różne schorzenia, ale również w przypadku ludzi zdrowych w ramach profilaktyki przed chorobami cywilizacyjnymi.

NUTRACEUTYK A SUPLEMENT CZY JEST RÓŻNICA?
Wartościowe decyzje dotyczące zdrowia i żywienia wymagają świadomości istniejących różnic między suplementami a nutraceutykami. Suplementy diety zazwyczaj skoncentrowane są na uzupełnianiu niedoborów witamin, minerałów i innych substancji odżywczych, które mogą być niewystarczające w codziennej diecie. Z kolei nutraceutyki, oprócz swojej roli w dostarczaniu składników odżywczych, zawierają składniki aktywne, które mogą korzystnie wpływać na zdrowie, takie jak przeciwutleniacze czy związki roślinne o potencjalnych właściwościach prozdrowotnych.

W praktyce, suplementy diety często koncentrują się na zaspokojeniu konkretnej potrzeby żywieniowej, podczas gdy nutraceutyki mają bardziej kompleksowy charakter, oferując korzyści zdrowotne poza prostym uzupełnianiem niedoborów. Warto podkreślić, że zarówno suplementy, jak i nutraceutyki, powinny być stosowane z rozwagą i zgodnie z zaleceniami. Dla osiągnięcia optymalnych efektów i utrzymania równowagi zdrowotnej, ważne jest zrozumienie, jakie konkretne składniki są potrzebne organizmowi, a także jakie dodatkowe korzyści zdrowotne mogą być osiągnięte poprzez zastosowanie nutraceutyków.

NAUKA JAKO PODSTAWOWY SKŁADNIK

Aspektem wyróżniającym produkty marki Hush & Hush jest to, że podstawowym składnikiem każdego produktu Hush & Hush jest nauka. Założyciel, dr Marc Ronert jest certyfikowanym przez Radę Europejską chirurgiem plastycznym i rekonstrukcyjnym. W swej pracy poświęcił się procesowi opóźniania (a nawet odwracania) starzenia. Przeznaczył ponad 15 lat na odkrywanie i rozwijanie nowego postrzegania procesu starzenia się organizmu i jego komórek.

W całym portfolio produktów Hush & Hush znajduje się ponad 169 aktywnych, naturalnych składników, a każdy z nich został naukowo zbadany i opracowany w celu zaspokojenia określonej potrzeby nutraceutycznej lub korzyści przeciwstarzeniowych, dlatego receptury Hush & Hush są wyjątkowe a wiedza użyta do ich stworzenia renomowana i uznana na całym świecie.

Składniki naszych nutraceutyków pochodzące z całego świata są: organiczne, jeśli to możliwe, czyste, kliniczne, pozbawione wypełniaczy i dodatków składają się na kompleksowe formuły, które niewątpliwie wyprzedzają swoje czasy.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PRODUKTY HUSH & HUSH:

– GWARANTOWANE BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDEJ PARTII
Suplementy wytwarzane na terenie Polski przechodzą staranne testy jedynie w przypadku pierwszej serii trafiającej na rynek. Z kolei produkty marki Hush & Hush są produkowane w Stanach Zjednoczonych, gdzie przepisy wymagają przeprowadzania analiz oraz dokładnych badań każdej partii przed jej wprowadzeniem do obiegu handlowego. W rezultacie możemy być pewni, że każdy produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jest zgodny z rygorystycznymi normami.

– TESTOWANE KLINICZNIE, POTWIERDZONE WYNIKAMI
Testujemy nasze produkty w zewnętrznych laboratoriach, z udziałem renomowanych naukowców, aby uzyskać najbardziej wiarygodne dane.

– KLINICZNIE SPRAWDZONE SKŁADNIKI O SILNYM DZIAŁANIU
Każdy składnik w naszych preparatach zapewnia rzeczywiste rezultaty. Nasze składniki są wybierane na podstawie skuteczności, a nie nowości.

– Zawarte witaminy są klinicznie czyste (bez ulepszaczy i metali ciężkich) w optymalnych, a zarazem bezpiecznych stężeniach, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry i włosów.

– Marc Ronert jako chirurg plastyczny i lekarz medycyny estetycznej, przez lata obserwował procesy regeneracji skóry po zabiegach estetycznych i operacjach plastycznych. Zauważył, że na podniesienie efektywności zabiegów i satysfakcji klientów ogromny wpływ ma wysycenie tkanki odpowiednimi składnikami odżywczymi.

– W nutraceutykach oprócz klinicznie czystych witamin i minerałów, znajdują się opatentowane kompleksy, wyselekcjonowane pod kątem zwiększenia efektywności kuracji estetycznych. Zawierają fitozwiązki, które nie wchodzą w reakcję ze słońcem i są bezpieczne podczas laseroterapii, a dodatkowo wpływają na wparcie organizmu i procesów odnowy.

– Kliniczne suplementy o wysokiej czystości, bez zanieczyszczeń i metali ciężkich – każda partia podlega surowym badaniom mikrobiologicznym. Suplementy pozbawione są wypełniaczy, dodatków, a także przebadane są w niezależnych badaniach klinicznych, które potwierdzają ich efektywność.

– Nigdy nie używamy: wypełniaczy, dodatków, sztucznych aromatów, sztucznych barwników, żelatyny, środków spęczniających

JAK SUPLEMENTOWAĆ?
Kiedy przyjmujemy nutraceutyki, ważne jest zwrócenie uwagi na dwie kluczowe wartości: referencyjne wartości spożycia (RWS) i górny tolerowany poziom spożycia (UL).

Referencyjne wartości spożycia (RWS), wcześniej znane jako wskazane dzienne spożycie (GDA), to praktyczne wytyczne dotyczące ilości składników odżywczych, które powinny być dostarczane codziennie dorosłemu organizmowi, aby zaspokoić przeciętne zapotrzebowanie na energię i składniki pokarmowe. Innymi słowy, to informacja o tym, ile energii, węglowodanów (w tym cukrów), tłuszczów, białka i soli powinniśmy spożywać każdego dnia. Ważne jest jednak zrozumienie, że są to wartości przybliżone, orientacyjne, a różnice między ludźmi, takie jak płeć czy indywidualne cechy organizmu, sprawiają, że traktowanie ich jako jednoznacznych norm może być nieprecyzyjne.

Górny tolerowany poziom spożycia (UL) to najwyższa ilość danego składnika, którą można spożywać, nie narażając się na negatywne efekty zdrowotne. Jest to rodzaj bezpiecznej granicy, której przekroczenie może stwarzać ryzyko niekorzystnych skutków zdrowotnych dla większości osób w danej populacji.

Dlatego wartości procentowe RWS umieszczone na opakowaniach żywności pomagają nam zrozumieć, w jakim stopniu dany produkt pokryje nasze dzienne zapotrzebowanie na poszczególne składniki. Z kolei górny tolerowany poziom spożycia (UL) ostrzega nas przed przekraczaniem bezpiecznych limitów spożycia danego składnika, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń dla zdrowia.

PODSUMOWANIE
Wybór nutraceutyków, zwłaszcza tych oferowanych przez naszą markę, otwiera drzwi do nowego wymiaru wsparcia dla zdrowia. W porównaniu z suplementami innych firm, nasze nutraceutyki wyróżniają się nie tylko jakością, ale także skomponowanymi recepturami, które mają na celu maksymalne korzyści dla organizmu.

Produkty marki Hush & Hush są nie tylko nutracetykami, ale także drogą do lepszego samopoczucia i zdrowszego życia. Jeśli zastanawiasz się, czy warto sięgnąć po nasze produkty, przekonaj się sam, doświadczając różnicy. Wierzymy, że efekty przekonają Cię o ich wyjątkowości.

Jeśli zastanawiacie się, jak lepiej zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, nie możecie przegapić kolejnych artykułów. Będziemy się starali dostarczać Wam wartościowe informacje, abyście mogli podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące swojego zdrowia.