Piękno Twojej skóry zaczyna się dziś

Pielęgnacja dopasowana do Ciebie

DermoCity to unikalna przestrzeń w której zaopiekujemy się Twoją skórą. Naszą misją jest pomoc w dopasowaniu i tworzeniu długoletniej strategii pielęgnacyjnej Twojej skóry.

Wieloletnie doświadczenia w rekomendowaniu i przeprowadzaniu spersonalizowanych kuracji pielęgnacyjnych są naszą obietnicą i gwarancją Twojego zadowolenia. W DermoCity możesz czuć się w pełni swobodnie i u siebie – zaopiekujemy się Twoją skórą najlepiej, jak tylko potrafimy. Jesteś dla nas ważna.


Wiemy i rozumiemy, że każda skóra ma swoją niepowtarzalna historię i specyficzne potrzeby. Dlatego nasz zespół doświadczonych kosmetologów, biotechnologów i szkoleniowców dokonał wyboru kosmeceutyków o najwyższym potencjale terapeutycznym dopasowanych do zróżnicowanych problemów skórnych.

Jesteśmy tutaj po to, aby dostarczyć Tobie realne rezultaty pielęgnacyjne i zbudować wspólnie nową historię Twojej osobistej, wyjątkowej pielęgnacji. Niezależnie od poprzednich doświadczeń pielęgnacyjnych – zaufaj nam.

HISTORIA TWOJEJ SKÓRY MA DLA NAS ZNACZENIE


POKOCHAJ TWOJĄ SKÓRĘ NA NOWO

DermoCity to nasz przemyślany i sprawdzony wybór profesjonalnych kosmeceutyków z najwyższymi i bezpiecznymi stężeniami substancji aktywnych. To tutaj, z dala od zgiełku i chaosu informacyjnego spotykają się: najnowsze technologie, profesjonalna wiedza i lata doświadczeń w profesjonalnej pielęgnacji.

Nigdy wcześniej pielęgnacja nie była tak przyjemna i kompleksowa! Gwarantujemy, że pokochasz swoją skórę na nowo – przemyślany proces pielęgnacji plus konsekwentne działanie to gwarancja dobrostanu Twojej skóry na długi czas.


DermoCity to intuicyjna, nowoczesna platforma zakupowa z kosmeceutykami, suplementami i akcesoriami kosmetologicznymi klasy premium. Dzięki połączniu wyselekcjonowanych produktów z profesjonalnym doradztwem dermokonsultantek gwarantujemy ponadprzeciętne rezultaty pielęgnacyjne.

Jesteśmy teamem pasjonatów i specjalistów z obszaru kosmetologii, biotechnologii, suplementacji i dietetyki, dla których zdrowie Twojej skóry i Twoje dobre samopoczucie mają kluczowe znaczenie. Jeśli potrzebujesz rozpocząć nowy rozdział w pielęgnacji Twojej skóry – jesteśmy dla Ciebie.

DLACZEGO DERMOCITY?


Twórcami dermocity są:

Paulina Śmiech- Mełgałw

Dyplomowany magister kosmetologii, absolwentka studiów podyplomowych “Stosowanie, wytwarzanie i ocena produktów kosmetycznych”, wykładowca, mówca i prelegent wielu konferencji i sympozjów w zakresie chemii kosmetycznej, kosmetykologii i kosmetologii. Związana z branżą beauty od ponad 10 lat. Product Manager amerykańskiej, profesjonalnej marki Dermaquest w Polsce, kreator merytoryczny marki Dermomedica Cosmeceuticals. Pasjonatka chemii kosmetycznej i uznany beauty-coach biznesu kosmetycznego.


Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowch koncernach, związany z branżą beauty od ponad 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce, Chinach i USA. Może poszczycić się wprowadzeniem własnej marki Dermomedica Cosmeceuticals do ponad 10 krajów świata. Psycholog biznesu wspierający inicjatywy gospodarcze w branży beauty i kobiecą przedsiębiorczość.

Ernest Mełgałw

Search engine powered by ElasticSuite