Centrum Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 | +48 22 100 99 55.
Ulubione 0

Dodano produkt!

`

Świetne uzupełnienie

Artykuły kupowane przez innych

SELFLOVE! – Zadbaj o siebie w Walentynki

09 lut 2024 | autor: Natalia Malanik

Walentynki mogą być doskonałą okazją do celebrowania self-love, czyli miłości do samego siebie. Obejmuje ona szereg postaw i działań, które sprzyjają poczuciu własnej wartości. To umiejętność doceniania siebie, dbając o swoje potrzeby i lepsze samopoczucie. Często o tym zapominamy będąc pochłoniętym codzienną rutyną. Czy w tym dniu pomyślisz o sobie? Pamiętaj, że Twoja skóra zasługuje na szacunek i konsekwencję w postaci odpowiednio dobranych kosmeceutyków.

 

 

W ten wyjątkowy czas skup się na sobie!

Z tej okazji stworzyliśmy Walentynkowe Zestawy, a Ty zdecydowanie znajdziesz coś dla siebie.

Zestaw Dermaquest Peptide Love, czyli propozycja dedykowana dla skóry starzejącej się, z utratą jędrności, naczyniowej i z przebarwieniami.

Nourishing Peptide Rich 57 ml i Sun Armour SPF50 57 ml to kombinacja dwóch idealnie dopełniających się kremów. Pielęgnacja poranna, czyli produkt na bazie filtrów mineralnych, witaminy C, E i B2, kwasu hialuronowego, peptydów biomimetycznych i komórek macierzystych z winogron. Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB równocześnie ją ujędrniając i nawilżając.

Wieczorem możesz wzmocnić działanie anty-agingowe drugim produktem. Nourishing Peptide Rich bardzo silnie odżywia skórę, poprawia owal twarzy, napina i niweluje widoczne oznaki starzenia.

 

 

 

Zestaw Dermomedica Top Love – propozycja dla osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z retinoidami przy jednoczesnym wsparciu bariery hydrolipidowej oraz ochronie przeciwsłonecznej- MUST HAVE na początek retinizacji.

Healing B3-LA Serum 15 ml, Resveratrol Mineral Cream SPF30 15 ml i 0,05% Retinal 15 ml- zestawienie trzech uzupełniających się produktów, czyli serum silnie łagodzące i nawilżające, krem na bazie filtrów mineralnych jako nieodłączny element w pielęgnacji porannej w trakcie stosowania retinoidów.

 

 

Dzięki tym propozycjom podarujesz sobie dobraną pielęgnację pod własne potrzeby. Zacznij okazywać sobie miłość i zadbaj o swoją skórę. Walentynki to czas miłości, dlatego odkryj ją razem z markami Dermaquest oraz Dermomedica.

 

 

 

Jeśli potrzebujesz porady, jaki zestaw wybrać, skontaktuj się z doświadczonymi kosmetologami pod numerem 22 100 99 55.